Applied Nutrition

Сортувати по:
Фільтр

Немає на складі

Рисовий пудинг, який швидко та легко готується, а також має чудовий смак. Він ідеально підходить як перед тренуванням, щоб зарядитися енергією перед тренуванням, так і як їжа після тренування, щоб поповнити запаси. Звичайно, його також можна використовувати як смачне перекушування. Завдяки своєму вуглеводному складу він забезпечує легку засвоюваність, не обтяжуючи шлунок, що робить його ідеальною закускою для фітнесу.
Особливості: -
25 г складних вуглеводів на порцію (30 г)
- легко засвоюється - без
додавання цукру
- підходить для веганів (крім Toffee Biscuit) - готове до вживання через
1-2 хвилини -
відмінний смак

Рисовий пудинг служить поповнення запасів вуглеводів в організмі і, таким чином, гарантує, що енергія буде доступна для фізичних навантажень. Вуглеводи є найважливішим джерелом енергії для організму, особливо при силових тренуваннях і при короткострокових та середньострокових навантаженнях. Це робить їх незамінними для спортсменів та силових атлетів.

Applied Cream of Rice підходить як для нарощування, так і дієти.
Як готується крем з рису?
Нанесений рисовий крем можна змішувати безпосередньо з гарячою чи холодною рідиною. Для цього змішайте 1 мірну ложку (30 г) із 100-150 мл окропу або гарячого молока і добре розмішайте. Потім дайте всьому настоятися 1-2 хвилини та насолоджуйтесь. Крім того, рисову кашу можна змішати з холодною водою чи холодним молоком. У цьому випадку підігрійте суміш у мікрохвильовій печі протягом 2 хвилин, а потім знову перемішайте.

Немає на складі

Немає на складі

Немає на складі

Немає на складі